Вільне життя

Наші видання

«Вільне життя плюс»

0096

Газета, що має багаті творчі традиції, нині виходить накладом понад 50 тисяч примірників двічі на тиждень — у середу та п’ятницю. Читають «Вільне життя плюс» не лише на Тернопіллі, а й в інших регіонах України і навіть за кордоном.

Якщо Вам цікаво, що відбувається на теренах області в політиці, сільському господарстві, економіці, культурі, освіті, спорті, у правовій та соціальній сферах, то «ВЖ плюс» — Ваша газета. Вона багато уваги приділяє духовній тематиці, публікує історико-краєзнавчі матеріали, порушує болючі проблеми сьогодення у публіцистичних виступах, а її найбільше досягнення і гордість — листи читачів, яким у кожному номері відводиться чільне місце. Для своїх передплатників газета пропонує чимало цікавих конкурсів; надає юридичні консультації.

«ВЖ плюс» — видання для всієї родини. Малечу і молодших школярів воно запрошує цікаво й весело провести час у «Дитячому куточку»; молодим за віком і за станом душі призначає побачення на «Молодіжному майдані»; щотижня вітає жіноцтво «Калиною»; господарям і господиням пропонує безліч цінних порад у рубриках «Дім. Сад. Город», «Наша кухонька», «Бібліотечка «ВЖ» тощо.

Кожен номер «Вільного життя плюс» творить команда високопрофесійних фахівців у співавторстві з читачами і з глибокою повагою до них. Передплатіть «ВЖ плюс» — і переконайтеся, що це газета для Вас і про Вас.

«Домашня газета»

0097

«Домашня газета» — добра порадниця для всієї родини, скарбничка цікавинок і підказок на щодень. Крім програми телебачення, вона щотижня пропонує багато цінних порад на сторінках «Дім. Сад. Город», «Господарка», «Здоров’я», «Кухня», «Наше дозвілля», «Спортзал» тощо. Чимало корисної інформації в газеті знайдуть для себе і жінки, і чоловіки, і діти. «Домашня газета» публікує лише актуальні поради, пише про те, що на часі. А «на десерт» пропонує найсвіжіші анекдоти й цікаві кросворди.

«Літературний Тернопіль»

DSC_0090

Поезія відомих і молодих авторів, мала і велика проза (першодруки), переклади, літературна критика, наукові дослідження з україно-, мово- й літературознавства, розвідки з історії та краєзнавства — все це не може не привернути уваги людей, котрі цікавляться літературно-мистецьким і громадсько-політичним життям краю. Також «Літературний Тернопіль» публікує матеріали про відомих в області й Україні особистостей: письменників, акторів, художників, громадських діячів; знайомить з архівними скарбами; з фоторепродукціями живописних творів маститих і молодих майстрів пензля, запалює нові зірки на мистецькому небосхилі Тернопілля.

Наймолодшим читачам буде цікавою сторінка для дітей «Подільський віночок». У рубриці «Поличка бібліофіла» часопис щономера публікує анотації до книг, котрі побачили світ останнім часом. А ще журнал відстежує мистецькі події Тернопілля й подає їх у вигляді фактів.

One comment on “Наші видання”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини