Вільне життя

Автомобілістам у подарунок, або нові штрафи від Верховної Ради

14 липня Верховна Рада України прийняла новий законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно вдосконалення регулювання стосунків у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”. Відтепер саме цей документ визначає вартість штрафу за кожне правопорушення.

Особливістю змін нової редакції адміністративного Кодексу України є те, що в цілях виключення суб’єктивізму та мінімізації корупційної складової, було прибрано “вилку” штрафів – мінімум та максимум. Відтепер кожне порушення ПДР має чітко фіксований штраф, який становить мінімальну суму від раніше затвердженого.

Автомобілістам у подарунок, або нові штрафи від Верховної Ради 1

Автомобілістам у подарунок, або нові штрафи від Верховної Ради 2

Варто зазначити, що в усіх інших статтях адміністративного Кодексу України, що не стосуються сфери дорожнього руху, “вилка” штрафів все ж таки залишилась.

Ухвалений закон набуде чинності з моменту його публікації в урядових ЗМІ. Однак, це буде можливо лише після його опрацювання Секретаріатом Верховної Ради та за наявності підписів Голови ВР та Президента України. В середньому на це відведено 30 робочих днів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини