Вільне життя

«Відбілений» Янукович

Довго вагався грізний Інтерпол перед тим, як оголосити в розшук Віктора Януковича. Все йому ввижалося, що Янукович — добрий чоловік, а звинувачення проти нього політично вмотивовані. Урешті-решт у січні цього року так звану червону картку стосовно «проффесора» виставили.

Практичного результату з цього вийшов круглий нуль. Ні ми не наблизилися до того, щоб Янукович став перед українським судом, ні Януковичу це нічим особливо не пошкодило. Зрештою, щось його таки муляло. Бо недавно адвокати втікача знову заспівали стару пісню про політичну вмотивованість. Звернулися в Інтерпол. А там такі порядки: коли приймають звернення, то спочатку задовольняють вимогу, а потім уже з’ясовують, чи вона обгрунтована. Отож, Янукович знову «безгрішний», знову його не розшукують. Відповідна сторінка із сайту міжнародної поліції видалена, доступ до даних про втікача для країн-членів Інтерполу заблокований. Щоправда, все це тимчасово, до розгляду скарги й прийняття остаточного рішення.

Цікаво, що в розумінні цієї міжнародної організації є політично вмотивованим? Колишньому зеку, який, на біду України, дістався до президентського крісла, висувають такі звинувачення. Організація масових убивств мирних громадян. Чиста політика, хіба ж ні? То Янукович у такий спосіб виявив свою позицію, а його за це переслідують. Відмивання грошей. Також «політично вмотивоване» звинувачення. Чоловік собі за ці гроші золотий унітаз поставив, золотий батон вилив. Може, то така особливість його натури, що непереборно тягне Віктора Федоровича, до благородних металів, а йому це у вину ставлять. І так далі.

Зрештою, будемо сподіватися, що після детального розгляду скарги Інтерпол таки зрозуміє, з ким має справу, і розшук поновить. Було б добре, якби зрозумів, бо ж не випадає такій поважній організації з дитячою наївністю вірити «відмазкам».

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини