Вільне життя

Відправили «восвоясі»

Як повідомив начальник УДМС України в Тернопільській області Т. І. Вербич, тернопільські міграційники нещодавно видворили з України двох нелегальних мігрантів — громадян Індії та Нігерії.

22-річного нелегального мігранта з Індії працівники міграційної служби та СБУ області під час спільних відпрацювань виявили в одному з тернопільських гуртожитків. З’ясувалося, що в іноземця немає жодних законних підстав для перебування в Україні, і виїхати він мав ще кілька місяців тому. На початку липня Тернопільський міськрайоний суд задовольнив позов міграційної служби щодо примусового видворення цього іноземця. Цими днями міграційники супроводили нелегала до столичного аеропорту, звідки він вилетів на батьківщину.

Кількома тижнями раніше, усупереч власному бажанню, довелося покинути Україну і 21-річному громадянину Нігерії. Іноземець приїхав в Україну на запрошення донецького вишу. Коли ситуація на Донбасі загострилася, він переїхав у Тернопіль, але до навчання не повернувся. Вже не будучи студентом, він мав самостійно покинути Україну, однак цього не зробив. Відтак виїхати довелося за рішенням суду.

До слова, з початку року на Тернопільщині виявлено 43 нелегальних мігрантів, 6 — видворено з України, щодо 3 ухвалено рішення про заборону в’їзду.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини