Вільне життя

Вікторія Дельрос перебралася в Канни

Один із лідерів тернопільської «Галичанки-ТНЕУ», гравець національної жіночої збірної України з волейболу Вікторія Дельрос продовжить свою кар’єру в знаменитому французькому клубі «Расинг Клуб де Канн». Про це Федерація волейболу України повідомила з посиланням на офіційний сайт незмінних із 1998(!) року чемпіонок Франції.


Краща ліберо трьох останніх чемпіонатів України серед жіночих команд суперліги, 22-річна нині Вікторія Дельрос стала гравцем «Галичанки» відразу після чемпіонського для команди сезону 2009—2010 років. І за п’ять проведених у колективі сезонів зуміла добитися заслуженого визнання не лише у вітчизняному, але і в світовому жіночому волейболі. Зайве тому підтвердження — блискучий виступ на нещодавній Всесвітній літній універсіаді в Південній Кореї, де Вікторія разом із подругами по студентській збірній України, діями якої керував головний тренер «Галичанки-ТНЕУ» Андрій Романович, завоювала срібні медалі турніру.

Тож і не дивним стало запрошення від чемпіонок Франції, керівництво якої вирішило оновити склад. Китайський спеціаліст Ян Фань, який ось уже 22 роки очолює клуб, зовсім не випадково розраховує на зміцнення захисних порядків команди з приходом Вікторії Дельрос. Адже не раз і не два вже запрошував до лав колективу найталановитіших українських спортсменок. Таких, як Олександра Фоміна, Марина Марченко, Тетяна Козлова. А в 2007 році чемпіонкою Франції в складі РК «Канни» стала ще одна колишня волейболіста «Галичанки» Яніна Журовська.

Залишається хіба додати, що зі своїм новим клубом Вікторія Дельрос уклала угоду на один сезон. А в «Галичанці-ТНЕУ» їй на зміну, вочевидь, прийде молодша на шість років сестра Вероніка, яка в минулому чемпіонаті України вже мала змогу набратися досвіду, підміняючи на задній ліні гравців стартової шістки.

На фото: Вікторія ДЕЛЬРОС.
Фото з офіційного сайту РК «Канни»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини