Вільне життя

Громади без виборів, бо депутати у відпустці?

Через відсутність потрібної кількості депутатів зірвалося нинішнє пленарне засідання 52 сесії Тернопільської обласної ради. До кворуму не вистачило присутності лише кількох народних обранців.

Нині депутати мали схвалити проект перспективного плану формування територій громад Тернопільської області та багато інших питань порядку денного. Відтак через відпустки 15 громад, які підготували необхідну документацію для об’єднання і проведення місцевих виборів 25 жовтня, залишили «з носом».

Минулого тижня через відсутність кворуму зірвалося засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій. За словами першого заступника голови Тернопільської обласної ради Сергія Тарашевського, причина була у відпустках депутатів. Він також повідомив присутніх, що і проведення пленарного засідання під питанням. За станом на 27 липня участь у сесії підтвердили тільки 52 народні обранці. І знову причина – у відпустках. За три дні бажаючих взяти участь у роботі ради, на жаль, не виявилося.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини