Вільне життя

Динозаври знову в моді

Ще зовсім нещодавно кіномани мали змогу насолоджуватися франшизою «Парк Юрського періоду». Однак, цими вихідними тернополян захопила нова частина під назвою «Світ Юрського періоду», яка розповідає про модифікованих динозаврів, що перебувають на своєрідному острові-зоопарку.

В цілому, фільм хороший. Переглядаючи його у 3D, виникає враження, що це саме за тобою женеться Індомінус Рекс, який от-от зімкне свої щелепи на твоїй шиї. Проте, це лише хороші спецефекти, яким не жалко і п’ять з плюсом поставити. А екранізація і справді на вищому рівні, зважаючи на те, що близько 50% кінофільму становить комп’ютерна графіка.

Зворушливо режисери зобразили зв’язок велоцирапторів та Оуена (Кріс Претт), який був для них чи то тренером, чи другом. Переглядаючи ці моменти, і самій хотілося завести собі таку милу тваринку.

Дивлячись на те, що «Світ Юрського періоду» – четверта частина «паркової» франшизи, схожого було аж занадто. Особливо слід звернути увагу на битву велоцирапторів у фінальній частині. Таке уже траплялося у попередніх фільмах, проте, як-то кажуть «маслом кашу не зіпсуєш». Та і втеча Клер (Брайс Даллас Ховард) зі своїми небожами Греєм (Тай Сімпкінс) та Заком (Нік Робінсон) на грузовику – точна копія порятунку Алана, Тіма і Лексі у «паркоманії».

Який фільм може обійтися без любовної лінії, особливо, коли красивий та відважний чоловік рятує всіх на очах своєї коханої. А Оуен (Кріс Претт) – і справді такий, з яким не страшні ні вогонь, ні вода і, навіть, ні динозаври. Що не кажи, а героя підібрати і справді вдало. Цікаво, чи знайдеться панянка, що зможе перед таким встояти?

Підбиваючи підсумки, сміло можу сказати, що «Світ Юрського періоду» і справді заслуговує на п’ять балів з п’яти. Незважаючи на те, що це майже повна копія «Парку», подивитися, все ж таки, варто. Особисто я ані трохи не пожаліла, що вибрала саме цей фільм у 3D, проте для любителів домашнього перегляду є і не менш захоплива 2D-версія.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини