Вільне життя

Дитмайданчик без витрат

Багато міських, і, особливо, сільських дошкільних закладів через брак грошей не можуть оновити ігрових майданчиків. 

Водночас і не всі батьки в силі докластися до купівлі гірок, гойдалок та всього іншого. Тому альтернативою, яка хоч трохи урізноманітнить дозвілля малечі, можуть стати забавки і декоративні елементи з підручних матеріалів.

IMG_7010 (2)

Таке вдале рішення втілили в життя у Тернопільському дошкільному навчальному закладі №10 — дитсадку «Промінець», що по вулиці Паращука, 1. Тут зі старих автомобільних шин створили лебедів, зайця, жирафу й інших звірят. Навіть шинні машини є — зі справжнім рулем і в патріотичних кольорах. А також імпровізована гірка, викладена із закопаних у пісок вживаних «коліс», по якій залюбки стрибають діти.

Є тут ще й інші елементи ландшафтного дизайну, доступні для повторення. Наприклад, маючи велике плоске каміння і різні фарби, можна намалювати гусениць, жуків «сонечко», метеликів і всяку всячину. У тернопільському дитсадку такі камінці прикрашають альпійську гірку.

А невеселі залізні щити на вікнах до підвалу тут розмалювали великими картинками з мультфільмів. Працювали над цим усі вихователі, а також декотрі з батьків. Директор дошкільного закладу Жанна Дмитрівна Шкварок переконана, що дитсадок має бути яскравим і приваблювати дітей: «Вони мають хотіти сюди йти. Крім того, все це сприяє розвитку естетичного смаку».

IMG_7015 (1)

Педагог рада, що їй щастить на талановитих людей, котрі доклалися до прикрашання дитмайданчика. За такий ентузіазм вона особливо вдячна батькам. Зокрема, Андрію Гарбузинському, Марії Харевич, Любові Тимочко, Наталії Тарасенко. Жанна Дмитрівна вдячна й своїм співробітникам, котрі у цей нелегкий час створюють для дітей казку.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Вікторія Маньовська

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини