Вільне життя

Добра міна при поганій грі

Людям, на голови яких звалилися санкції, російська влада мусить щось час від часу сказати. Трохи заспокоїти, але особливих надій при цьому не подавати, хай нарід вчиться, як за радянських часів у військовій присязі було написано, «стойко пєрєносіть трудності і лішенія…»

Ось недавно в розмові із журналістами заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков розповів, як-то далі буде. Трохи потішив: «Як тільки ЄС зніме санкції з Росії, я впевнений, що ми зробимо те саме. І всі продукти, які перебувають під ембарго, будуть повернуті. Не бачу причин особливо хвилюватися з цього приводу». Таким чином, росіян чекає світле минуле, коли продукти ще були в магазинах. Та якщо люди надто твердо в це повірять, то також буде зле, адже почнуть допитуватися, коли ж ті часи настануть. Аби не надокучали запитаннями, Сергій Рябков роз’яснює, що частина санкцій залишиться навічно, «оскільки ми не збираємося змінювати свою позицію стосовно Криму». Отож, росіяни тепер можуть собі заспівати лемківську пісню: «Юж ми так не буде, як ми било перше».

А від того, що каже молода, та рання прокурорка Криму, — хоч стій хоч падай. «А я хочу подякувати Заходу за санкції. Тому, що це добра оцінка моєї роботи на благо Росії. Адже бояться як Росію! Та слава Богу, що ці санкції є», — соловейком виспівує Наталія Поклонська. Ще й висловлює надію, що санкції стимулюватимуть чиновників розвивати туризм і «наводити красу» в Криму. Раз не пускають їх на західні курорти, то, значить, будуть дбати про анексований півострів.

Російським посадовцям залишається єдине: робити добру міну при поганій грі. Зрештою, і це їм не дуже вдається. Та як уже вміють…

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини