Вільне життя

Животворна сила прощі в Зарваниці

Цьогорічна проща до Зарваниці проходила в молитвах за мир в Україні. 18 липня після вечірньої відбулися Архієрейська свята літургія, похід зі свічками до чудотворного місця, молебень до Богородиці, освячення води, Хресна дорога, духовний концерт на місцевому Співочому полі і нічні чування.

IMG_6663В неділю, 19 липня, після утреньої розпочався похід владик та священиків від собору до подіуму. Відтак відбулися Архієрейська свята літургія і освячення води та релігійної атрибутики, що проводив глава УГКЦ блаженнійший Святослав. Він же потім освятив і капличку Героїв, тіла яких так і не знайшли в несамовитому горнилі війни. Тепер їхні рідні приходитимуть сюди, як на могилу, щоб помолитися за їхні безсмертні душі. Блаженнійший Святослав Шевчук подякував за сумління і труд усім прочанам, митрополиту, кир Василеві Семенюку, папському нунцію в Україні Томасу-Едварду Галліксону, який, часом наражаючись на сильну протидію, відстоював інтереси України на міжнародній арені. А ще наголосив, що нинішня проща проходить і во славу митрополита Андрея Шептицького. Завершилася багатолітня процедура, і тепер на вселенських апостольських престолах його згадуватимуть як праведника УГКЦ.

IMG_6674

Під час прощі голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив ордени «За мужність» третього ступеня матерям, чиї сини нагороджені посмертно. У дзвіниці учасники пленеру художників «Тобі, Богородице. Зарваниця-2015» провели благодійну виставку своїх полотен.

Василь БУРМА

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини