Вільне життя

Зібрати кворум завадили… відпустки

Комісія Тернопільської обласної ради, яка мала розглянути проект перспективного плану формування територій громад, не зібрала кворуму. Із восьми членів на засідання прийшло тільки три.

За словами заступника голови Тернопільської облради Сергія Тарашевського, депутати не прибули через те, що перебувають у відпустках. Тому формат засідання змінили на зібрання депутатів, представників громадськості та ЗМІ.

Під час обговорення з’ясувалося, що в проект плану обласна адміністрація включила 50 громад. Лише 15 із них отримали позитивні висновки від ОДА, а чотири громади уже матимуть документацію для проведення місцевих виборів 25 жовтня.

На пленарному засіданні сесії обласної ради 30 липня депутати повинні схвалити проект плану і утворити громади та призначити там місцеві вибори. Ті об’єднання, які не встигнуть подати необхідні документи на сесію, на місцеві вибори зможуть піти в інший термін.

Під загрозою зриву і пленарне засідання 30 липня. За інформацією Сергія Тарашевського, наразі свою присутність підтвердили тільки 52 депутати. Необхідний мінімум – 61.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини