Вільне життя

Камені лікують, а часом… тікають

 Влітку особливої популярності набувають прикраси з камінням: жінки вдягають до відкритого одягу намисто, сережки і браслети.

Асортимент таких прикрас величезний, особливо в категорії біжутерії. Врешті, деякі шукачі оригінального купують ці аксесуари на секонд-хенді, куди вони примандрували з далеких країв. Та не все так просто. Прикраси, а особливо каміння, мають здатність накопичувати енергетику попереднього власника. Що це за інформація, добра вона чи погана – вам не дізнатися. Тому краще одразу від неї позбавитися. Як це зробити нам розповіла лікар-методист Тернопільського «Центру здоров’я» Ірина Гричук. Коштовні мінерали – її хобі, тому знає про них багато.

– Камінь має кристалічну структуру і записує інформацію від людини, – пояснює пані Ірина. – Якщо енергетика попереднього і нинішнього власника схожі, то це може піти на користь покупцю. Але якщо у цих осіб є однакові хвороби, то при носінні мінералу вони можуть підсилюватися.

2832759

Тому перед використанням щойно куплених намист і сережок їх варто очистити. Ірина Василівна пропонує найпростіший метод: потримати прикрасу добу в підсоленій воді. «Така процедура знімає з каменя інформацію, – пояснює. – А ще його можна покласти на певний час між двома пірамідками – прозорою із гірського кришталю та чорною із каменя шунгіту. Взагалі, я раджу говорити до своєї прикраси, заряджати власною позитивною енергетикою. Казати: «Ти мій. Працюй на мене…»

Каміння, стверджує співрозмовниця, може лікувати. Наприклад, у неї є оранжеве намисто із сердоліку. Воно, за її спостереженнями, допомагає швидше вилікувати захворювання горла. Ще сердолік варто носити тим, хто мерзне, бо камінь вважається «зігріваючим», зимовим. А от літні мінерали повинні охолоджувати. Це перли, перламутр, онікс, чароїт та інші непрозорі. Їхні кольори – це темно-зелений, темно-синій, фіолетовий. Кожен мінерал по-своєму впливає на наш емоційний і психологічний стан. Сердолік збуджує, а перли і онікс – заспокоюють. А інколи достатньо просто тримати пірамідку з каміння у себе на робочому столі і час од часу брати її в руки.
kak-pochistit-serebryanye-ukrasheniya-s-kamnyami-v-domashnix-usloviyax – Камені – це концентрована енергія землі, – продовжує пані Ірина. – Ми живемо в урбанізованому суспільстві, не ходимо босими по землі, не заземляємося… На нас іде тільки енергія сонця. А каміння може допомогти нам знайти контакт з природою. Тільки раджу за справжніми мінералами звертатися до ювелірів. Особливо тих, котрі люблять свою професію і вкладають у прикрасу індивідуальність, добру енергетику.

На думку Ірини Василівни, штучно вирощені камені не дають повноцінного ефекту і не є такими корисними для організму, як «живі». Цікаво, що покупець інтуїтивно вибирає прикрасу і кольори мінералів приваблюють його по-різному за різних життєвих ситуацій. Водночас, покупка «до смаку» ще нічого не гарантує. Ірина Гричук зауважила, що мінерал може «втекти» від свого власника, якщо вони не резонуватимуть за своєю енергетикою. «Людина його або загубить, або він сам розколеться чи якось по-іншому зруйнується. Такий камінь завжди «тікатиме» від власника».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вікторія Маньовська

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини