Вільне життя

Козацькі розваги в Яблуневі

Любителі здорового способу життя з Яблунева Гусятинського району спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели минулої неділі, 19 липня, турнір із козацького багатоборства.

DSCF3253Спортивне свято богатирів, переконані місцеві фізкультурники, вдалося не гірше, ніж місяць тому в сусідньому Хоросткові. І старі, так би мовити, і малі земляки азартно переживали за сучасних козаків, на долю яких випали дуже нелегкі випробування. Відчути, скажімо, як чумакували колись їх предки на південь із важелезними мішками із сіллю, без допомоги підручних засобів піднімали на висоту важчі за себе вантажі. А вже нинішньому поколінню молодих фермерів, хоч і не без зусиль, але під силу як вантажну машину вручну перетягнути, так і шину в 250-кілограмовому тракторному колесі в польових умовах замінити.

Аби дати богатирям у перервах між вправами відпочити, сільську громаду потішили своєю творчістю духовий оркестр і народний гурт «Желізняк». Підсумком же суперечки у восьми видах багатоборства стала друга за місяць перемога братів Олександра і Володимира Мамутів із хоростківського «Байконура». Друге місце вибороли Володимир Нікулін і Василь Свинарчук із Копичинців, третє — господарі турніру Ігор Хома і Петро Ніньовський. Лауреати нагороджені медалями, грамотами і пам’ятними відзнаками від «Спорту для всіх».

В. ВАНДЖУРА,

директор Тернопільського обласного центру «Спорт для всіх».

На фото: козацькі розваги в Яблуневі.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини