Вільне життя

Коли хочеться крикнути — співайте

Читаю «Калину», як маю трохи більше вільного часу. І як жінка не вирве ту сторінку, щоб дати прочитати сусідці якусь плаксиву історію. Тепер ось лежу в лікарні, маю багато вільного часу. Тому й вирішив написати те, про що давно думаю.


Багатьом з вас, дорогі жіночки (я вас усіх поважаю, тож не гнівайтеся на мене), лізуть у голову різні дурниці, бо ви надивилися тупих любовних серіалів і думаєте, що так, як у кіно, має бути в житті. А в житті у вас замість принца на білому мерседесі простий хлопака. Він не дарує вам діамантів, не водить у ресторани, не грає на гітарі, не пише віршів. Часом вип’є, прийде пізно, скаже різке слово, забуде про ваш день народження, прителепається в брудних мештах до хати.
Але щастя жінки не в тому, щоб жити в розкошах з принцом, не маючи ні в чому потреби. А в тому, щоби тішитися простими радощами життя і вдовольнятися малим, не маючи великого. Будьте лагідні зі своїми мужчинами, сприймайте їхні промахи з гумором, обніміть зайвий раз, поцілуйте, приготуйте щось смачненьке. Не сваріться з ними, не гризіть, що мало заробляють, не шанують вас, чогось там не зробили, не допильнували, не помогли. Принцами вони вже не стануть, а життя одне, і воно минає. Головне — здоров’я, а все решту — дрібниці.
Старайтеся бути для своїх чоловіків не тільки добрими господинями, а й товаришками, коханими. Бо ніжністю і любов’ю з будь-якого хлопа можна ангела зробити і добитися від нього всього, чого хочете. Не кричіть на чоловіків, бо криклива і сварлива жінка — то кара Божа. Хай у ваших сім’ях буде все так, як ви хочете, але щоб чоловіки думали, що то по-їхньому, що то вони головні та все вирішують. Це — вища математика стосунків між чоловіком і дружиною. Тільки мудрим жінкам таке під силу. А не зовсім мудрі вічно всім незадоволені, репетують, постійно принижують своїх мужчин, порівнюють з іншими. Тому й нещасливі.
Просто бути щасливою з ідеальним чоловіком. Складніше зі звичайним, у якого багато недоліків. Але можливо. Ви ж його собі вибрали, ви його колись любили, у вас спільні діти… Тож не беріть у голову дурниць, а будуйте своє сімейне щастя своїми руками. З таким чоловіком, якого вам дав Бог. Його слабинки доточуйте своїми перевагами. Коли хочеться плакати — усміхніться. Коли хочеться вдарити — погладьте. Хочеться крикнути — співайте. Хочеться вигнати — пригорніть. І побачите, як зміниться ваше життя. На жодного принца не поміняєте тоді свого чоловіка.

Дядько ВАСИЛЬ,
Підволочиський район

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини