Вільне життя

Криміногенна ситуація в області залишається напруженою

За словами прокурора області Олександра Мартинюка, рівень злочинності на Тернопільщині — один із найнижчих у державі та складає 37,2 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення. Це майже вдвічі нижче загальнодержавного (70,1). 

Залишається невеликою, і є більш ніж удвічі меншою, ніж загалом у державі, питома вага кримінальних правопорушень, вчинених у стані сп’яніння, майже втричі — кількості злочинів, скоєних особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення.

Обліковано 4876 кримінальних правопорушень, з яких понад чверть злочинів належать до категорії тяжких та особливо тяжких.

За об’єктом посягання найбільшу питому вагу становлять злочини проти власності, проти життя та здоров’я, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, у сфері службової діяльності.

Упродовж цього року відмічалося скорочення масиву зареєстрованих фактів шахрайств.
Разом із тим, вивчення стану протидії злочинності та корупції в області засвідчило, що попри вжиті правоохоронними органами організаційно-практичні заходи, спрямовані на зміцнення законності й правопорядку, криміногенна ситуація на Тернопільщині й надалі залишається напруженою.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини