Вільне життя

Львівські бізнесмени продали тернопільським бійцям поламану машину

У зоні проведення АТО з’явилося ще два автомобілі з тернопільськими номерами: УАЗ «Ядро 9» та позашляховик Hyundai Galloper «Ядро 11». Останній виявився несправним, повідомили в Логістичному центрі допомоги бійцям – львівські бізнесмени продали танкістам із Тернопільщини поламаний позашляховик.

456Машини придбали завдяки активній підтримці автосервісів, станцій технічного обслуговування, магазинів запчастин та підприємців Тернополя. Усі запчастини та комплектуючі до транспортних засобів волонтерам продавали по закупівельній ціні або ж надавали безкоштовно.

Уже не вперше Логістичний центр допомагає першій танковій бригаді, у складі якої є тернополяни. Отримавши «джипа», військові попросили волонтерів допомогти з діагностикою. Автомайстри дійшли висновку, що машина непридатна для виконання завдань у зоні ризику на сході України. Вони були вражені недобросовісністю бізнесменів, які продали позашляховика із тріснутою рамою, іржею в моторі та радіаторі, із забитим інтеркулером, неробочою турбіною, з відсутньою ходовою тощо. При цьому підприємці знали, що продають авто захисникам на передову.

Через місяць дзвінків, поїздок до Львова, намагань підремонтувати позашляховика, перемовин тернопільські волонтери Логістичного центру та активістам «Автомайдану» усе ж вдалося зустрітися з непорядними продавцями. Домовилися про обмін на кращий автомобіль. Після ремонту його нарешті відправили на схід, завантаживши допомогою зі складу.

Волонтери Логістичного центру застерігають усіх бажаючих купувати транспортні засоби для потреб військових: знайомитися з відгуками про продавців, радитися зі спеціалістами, не спішити купувати красиві чи дешеві машини. Найкраще – проконсультуватися з волонтерами. Вони порадять, на що звертати увагу, яка бригада чи батальйон має більшу потребу, де дешевше знайти та як легше доставити автомобіль на передову.

Фото активістів Логістичного центру

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини