Вільне життя

Міні-ГЕС у «Топільче» не буде

Вищий адміністративний суд України погодився з позицією прокуратури Тернополя щодо визнання протиправними рішень органу місцевого самоврядування, якими суб’єкту господарювання передано земельну ділянку для будівництва міні-ГЕС, розташовану на території гідропарку «Топільче», повідомляють у прес-службі прокуратури області.


Встановлено, що у лютому 2013 року Тернопільська міська рада своїми рішеннями незаконно надала дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення під будівництво мінігідроелектростанції земельної ділянки площею 0,15 га та вартістю майже 150 тис грн, розташованої поблизу шлюзів Тернопільського ставу на території гідропарку «Топільче».

У зв’язку з тим, що ця земельна ділянка відноситься до земель рекреаційного призначення та відповідно до норм земельного законодавства не може відводитись під будівництво, прокурор Тернополя пред’явив до суду позов з вимогою скасувати незаконні рішення органу місцевого самоврядування.

Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, проте суд апеляційної інстанції не погодився з висновком суду першої інстанції та позицією прокуратури Тернополя. Тоді прокуратура звернулася з касаційною скаргою до суду вищої інстанції. Вищий адміністративний суд України задовольнив касаційну скаргу прокуратури.

Фото Сергія Клименка

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини