Вільне життя

Не вистачає сміливості

Останні два тижні я плачу і не можу спати ночами. І це при тому, що безмежно закохана, що хлопець, без якого життя собі не уявляю, кличе мене заміж.

Інша дівчина на моєму місці від щастя скакала би до неба, а мене мучить сімейна таємниця. Річ у тому, що в нашій родині траплялися випадки спадкової генетичної хвороби. Мої братик та сестричка померли маленькими, я ж народилася здоровою, але є носієм «поломаних» генів. Так мамі сказали лікарі. Тобто мої майбутні діти можуть народитися зі страшною недугою.

Я не знаю, як про це сказати коханому. Боюся його реакції на те, що його син чи донька можуть бути неповноцінними. А якщо він просто розвернеться і піде геть? Мама наполягає, щоб я нічого зайвого не розголошувала. Каже, краще мовчати про хворобу, а потім, дай Боже, мені пощастить і народжу здорове маля. А якщо ні? Якщо чоловік почне дорікати обманом і підлістю та покине мене з інвалідом на руках?

Мені самій здається, що втаємничувати від коханої людини такі важливі речі нечесно. От тільки наважитися все розповісти не вистачає сміливості…

ЛЮБА

Теребовлянський район

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини