Вільне життя

Останньою покажуть «Кривеньку качечку»

Академічний обласний театр актора і ляльки запрошує маленьких глядачів та їх батьків на закриття 35-го театрального сезону, яке відбудеться 26 липня. Митці завершать свій творчий рік видовищною, веселою, музичною виставою за п’єсою та режисурою заслуженого артиста України В. Лісового «Кривенька качечка».

Постановка виконана у стилі українського фольклору. Декорації, костюми акторів, ляльки виготовлені за народними традиціями. Особливого колориту додають грайливі народні пісні й танці. Казка інтерактивна — у дії беруть участь глядачі. Варто зазначити, що саме ця вистава була представлена на багатьох міжнародних фестивалях і здобула не одну нагороду.

У 35 театральному сезоні тернопільські лялькарі представили чотирма прем’єри: жартівливу виставу для дітей та їхніх батьків «Небилиці про Курочку Рябу» А. Макєєва, захоплюючу казку «Чарівна лампа Аладіна» Н. Гернет, спектакль для дорослих «Двадцять хвилин з ангелом» О. Вампілова та веселу казку-гру «Дивовижні перетворення» О. Бокова.

Серед пам’ятних подій сезону, який підходить до завершення, – обмінні гастролі із Хмельницьким театром ляльок «Дивень», театралізовані дитячі ранки до Дня Святого Миколая та на Різдвяно-новорічні свята. Не забували лялькарі вшановувати пам’ять Т. Г. Шевченка — стали традиційними покази у шевченківські дні вистави «Тарасова казка», яку театр присвятив 200-річчю з Дня народження великого Кобзаря. Ще одна важлива подія — поїздка в Полтаву на ІІ Міжнародний театральний проект «Зоряний шлях» з виставою «Небилиці про Курочку Рябу». Звідти учасники поїздки повернулися із нагородами: у номінації «За кращу чоловічу роль другого плану» приз отримав виконавець ролі Діда Тарас Іванків, за ексцентричне виконання ролей Скоморохів нагородили артистів театру Богдана Брантюка та Дмитра Татарінова.

Наступний театральний сезон буде особливим, адже колектив театру святкуватиме 35-річчя творчої діяльності. На глядачів чекають цікаві прем’єри та незабутні враження, для цього кожен працівник докладає максимум зусиль. Важким та плідним був цей творчий рік для творців казки. Тож побажаймо їм творчого натхнення, вдячних оплесків та щирих посмішок глядачів. До нових зустрічей у новому сезоні!

Наталя ВОЛЯНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини