Вільне життя

ТОП-10 сайтів для безкоштовного вивчення англійської мови

На сьогоднішній день онлайн-курси англійської мови такі ж звичні, як і прогулянки парком. Проте тут є свої “підводне каміння”. Так, більшість сайтів під гаслом “безкоштовне навчання” виманюють у людей гроші. Відбується це дуже просто – для онлайн-уроків користувач повинен зареєструватися на сайті, заповнивши анкету та вписавши в неї власні дані. Опісля “учень” починає отримувати уроки, що йому надсилають на електронну пошту, однак з черговим уроком приходить і рахунок за отримані послуги. Відмовитися від рахунку неможливо, так як раніше, заповнюючи анкету, користувач погодився з усіма правилами сайту, навіть з тим, що потрібно платити.

Проте не все так погано, як здається на перший погляд. Ми підготовили ТОП-10 сайтів, які надають курс безкоштовних уроків для вивчання англійської мови.

 1. Twominute English (https://www.youtube.com/user/twominenglish)

Назва говорить сама за себе – “Англійська за дві хвилини”. Сайт містить близько тисячі англомовних відео, тривалість яких не перевищує і п’яти хвилин. Всі уроки розміщені на одному з каналів в Ютюбі, де вони діляться тематично. Єдиним недоліком є те, що учень не зможе перевірити себе за допомогою вправ.

 1. BBC-learning (http://www.bbc.co.uk/learningenglish/)

Уроки англійської мови надає відома британська корпорація. На головній сторінці, окрім посилання на основний курс, є додаткові теми, які дозволяють “відточувати” свої щойно отримані знання.

 1. Listen to English – learn English! (http://www.listen-to-english.com)

Повністю англомовний сайт дозволяє не лише студіювати англійську мову, але й одразу практикуватися в ній. Це можливо завдяки додатковій інформації та новинам, які подаються виключно англійською. Ще однією особливістю сайту є те, що уроки подаються як в текстовому, так і в аудіальному форматі.

 1. Exam English Home Page (http://www.examenglish.com)

Даний сайт дає змогу людям підготуватися до здачі таких екзаменів, як IELTS, the TOEFL®, TOEIC®, the Cambridge English, CAE, FCE, KET та PET. Тому він більше підходить для тих, хто хоче вдосконалити своє знання, а не вивчати мову “з нуля”.

 1. British Council “1” (http://learnenglish.britishcouncil.org/en/)

Весь сайт ділиться на декілька розділів (аудіо- та відеоуроки, письмо та граматика, ігри та розваги, ділова англійська, письмо), які допомагають відточувати знання англійської мови, та вдосконалювати його, проходячи пробні тести TOEFL.

 1. British Council “2” (http://www.britishcouncil.org.ua/english)

Даний сайт є українською версією попереднього. Лише у розділі “Вивчайте англійську” ви знайдете перелік різних курсів, які у максимально короткий термін дозволяють вивчити мову.

 1. Easy-English (http://easy-english.com.ua)

Сайт дозволяє вивчати мову як школярам, так і дорослим. Уроки поділені як тематично, так і за рівнем складності. Особливістю сайту є те, що він надає найвідоміші ідіоми (усталені слова та словосполучення, які дуже важко перекласти з однієї мови на іншу) англійської мови.

 1. Internet Polyglot (http://www.internetpolyglot.com:8080/ukrainian/mainMenu.html)

Сайт надає безкоштовні уроки вивчення декількох мов, окрім англійської. Уроки досить примітивного характеру, тому підійдуть лише для початкового вивчення мови.

 1. Школа английского Дарьи Дзюбы (http://www.enrucafe.com/freelessons.html)

Платний сайт має безкоштовні курси англійської мови, які дозволять закласти “фундамент” знань.

 1. Живо 🙂 (http://www.zhyvo.in.ua/vivchiti-anglijs-ku-onlajn-prosto.html)

Сайт надає безкоштовні поради та уроки для початкового вивчення англійської мови, застосовуючи для цього усі можливі засоби.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

One comment on “ТОП-10 сайтів для безкоштовного вивчення англійської мови”

 1. Сергій

  Хороша підбірка.
  Ось ще непоганий сайт який мені допомагає поповнити словниковий запас http://opentran.net/english/en-uk.html?language=ua . Можливо ще комусь знадобиться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини