Вільне життя

У пріоритеті — боротьба із корупцією

У прокуратурі області підвели підсумки роботи та визначилися із завданнями на наступне півріччя.


Завдяки належно скоординованим зусиллям правоохоронних органів на Тернопіллі є одним із найнижчих у державі  рівень злочинності на 10 тисяч населення, — повідомив прокурор Тернопільщини Олександр Мартинюк. — Намітилася тенденція до поступової активізації протидії корупції. Правоохоронними органами викрито 41 корупційний злочин, половина з яких пов’язані із одержанням неправомірної вигоди, кожен третій — тяжкий.

Серед інших здобутків відомства — активізація представницької діяльності на захист інтересів громадян та держави в судах. Високим є рівень реального виконання ухвалених за позовами прокурорів судових рішень. За прокурорського реагування повернуто 66 гектарів землі.

Також Олександр Мартинюк зосередив увагу присутніх на здійсненні профілактики скоєння прокурорами і слідчими ганебних вчинків, порушень Правил дорожнього руху, Присяги працівника прокуратури, Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури.

Наразі в області триває процес реформування прокуратур районного рівня та створення місцевих прокуратур згідно нового закону України «Про прокуратуру».

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини