Вільне життя

Хто видає довідки з реєстру підприємств-боржників?

15 травня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство». Згідно з цим документом територіальні органи з питань банкрутства не здійснюють видачу довідок з Реєстру.

довідкаТепер можна отримати і роздрукувати електронні довідки безпосередньо на сайті, не виходячи з дому. Підготовка електронної довідки відбувається автоматично в режимі он-лайн.

Згідно з Положенням відомості з Єдиного реєстру підприємств надаються у вигляді скорочених та повних інформаційних довідок.

Інформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств (далі — довідка) — це документ, який надається безоплатно в електронній формі за он-лайн запитом юридичної або фізичної особи про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств (далі — запит) стосовно суб’єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація.

Обов’язковим атрибутом довідки є QR-код, який містить інформацію про документ.

Скорочена інформаційна довідка містить такі відомості:

– унікальний номер довідки; дату та час формування довідки;

– відомості про заявника, який звернувся за наданням довідки;

– відомості, за якими здійснювався пошук інформації у Єдиному реєстрі підприємств; відомості про боржника, а саме: найменування, код за ЄДРПОУ (для юридичних осіб); прізвище, ім’я та по батькові, номер та дата запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців); місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців); основний вид діяльності відповідно до КВЕД; форма власності, відомості про дату порушення провадження у справі про банкрутство та судову процедуру, в якій перебуває боржник, стан провадження у справі про банкрутство, а також дату винесення ухвали суду про припинення провадження: або інформація про відсутність у Єдиному реєстрі підприємств відомостей про суб’єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація; примітку про автоматичне формування довідки.

ел.д.Повна інформаційна довідка містить такі відомості: унікальний номер довідки; дату та час формування довідки;

відомості про заявника, який звернувся за наданням довідки;

відомості, за якими здійснювався пошук інформації у Єдиному реєстрі підприємств; відомості про боржника, а саме: найменування, код за ЄДРПОУ (для юридичних осіб); прізвище, ім’я та по батькові, номер та дата запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців); місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців); основний вид діяльності відповідно до КВЕД; форма власності, відомості про дату порушення провадження у справі про банкрутство; відомості про стан провадження у справі про банкрутство та судову процедуру, в якій перебуває боржник; відомості про реєстр вимог кредиторів та склад комітету кредиторів; загальні дані щодо вартості активів, кредиторської і дебіторської заборгованостей; прізвище, ім’я та по батькові арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора); дату винесення ухвали суду про припинення провадження; відмітку про відсутність у Єдиному реєстрі підприємств відомостей про суб’єкта підприємницької діяльності щодо якого запитується інформація; примітку про автоматичне формування довідки.

QR-кодУ разі наявності в Єдиному реєстрі підприємств відомостей про перебування у процедурі ліквідації повна довідка містить також відомості про фінансове становище банкрута.

Для отримання довідки через офіційний веб-сайт подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки.

Довідка з Єдиного реєстру підприємств надається за такими параметрами запиту: код боржника за ЄДРПОУ (хія юридичних осіб); дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців).

Довідка надається у день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт, за винятком випадків наявності технічних підстав, що унеможливлюють роботу веб-сайту.

Довідка надається безоплатно.

На офіційному веб-сайті фізичні та юридичні особи за ом довідки або за її номером, датою та часом надання можуть отримати відомості щодо її формування та надання.

Отож, для того, щоб отримати довідку з Єдиного реєстру підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, необхідно зайти на сайт Міністерства юстиції України — банер «Кабінет адміністративних послуг» — рубрика «Послуги» — Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство — Отримати інформаційну довідку (там необхідно зареєструватися).

Н. ГЛАДОВСЬКА,

завідувач сектору з питань банкрутства головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини