Вільне життя

Через втручання податкової працевлаштували майже дві тисячі мешканців Тернопільщини

Від початку року працівники органів Державної фіскальної служби області виявили 2100 не облікованих найманих працівників, яким «у конвертах» роботодавці виплатили майже півтора мільйона гривень. В результаті підприємці уклали договори з 1703 громадянами.

За інформацією відділу комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільської області, до бюджету після офіційного працевлаштування надійшло 132,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як відомо, за статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність за порушення законодавства про працю. Зокрема, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі не оформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо.

Розміри штрафів за дані правопорушення коливаються від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, до тридцяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого скоєно відповідне порушення (від 1218 до 36540 гривень).

Оксана ЯРОВА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини