Вільне життя

Імператор Микола ІІ «неправильно» зрікся престолу — «Няша»-Поклонська

Путіна, здається, вже «дістали» президентські вибори. Хвилювань вони йому не приносять, оскільки результат знає наперед, та все ж певний «напряг» дають.

І яка альтернатива виборам, невже залишити керівництво країною? Ну ні, цього від Володимира Володимировича ніхто не дочекається. А на інший цілком можливий розвиток подій вказує виступ скороспілої кримської прокурорки Наталії Поклонської. В селищі Лівадії поблизу Ялти відкривали пам’ятник останньому російському імператорові Миколі ІІ, і пані Поклонська там «рєчь дєржала». З її промови випливало, що зречення того, хто на п’єдесталі, царського трону було «неправильним». «Це копія папірця, підписана олівцем, без дотримання всіх юридичних і процесуально необхідних процедур, форм, тому цей папірець не несе в собі ніякої юридичної сили. Всі це прекрасно розуміють», — твердо заявила ораторка.

Висновок з цього, як-то кажуть, напрошується сам: порушення закону треба усунути й самодержавство відновити. А кому бути новим царем Росії? Тут сумнівів не виникатиме, академіки з професорами швидко доведуть приналежність Путіна до династії Романових. Вигулькнуть на світ Божий документи, настільки гарно зроблені, що комар носа не підточить. З них однозначно випливатиме, що Путін — тільки так Путін, а насправді — чистісінький Романов. Ну й плюс його фантастичний рейтинг, непереборна тяга до «собіранія зємєль». А якщо хтось у чомусь засумнівається, тим ФСБ із поліцією роти закриють. І Володимирові Володимировичу більше на вибори йти не доведеться. Його коронують, патріарх Кирило на престол благословить, а Росія отримає ту форму державного правління, яка цілком і повністю відповідає її менталітету, яка їй личить. Бо республіка, демократія для неї — як сідло на корові.

Іван РИЖЕВСЬКИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини