Вільне життя

Без диплома ніяк

У перерві фінального матчу Кубка Тернопільщини з футболу, який на День Незалежності, 24 серпня, відбувся на Тернопільському міському стадіоні, посвідчення про закінчення курсів тренерів масового футболу за програмою диплому «С» Федерації футболу України отримала група фахівців популярної гри в нашої, Івано-Франківської і Рівненської областей. Це вже четвертий випуск, проведений Тернопільською обласною федерацією футболу.

P1280378Серед тих, хто отримав із рук голови обласної федерації Володимира Мариновського і керівника науково-методичного комітету Ярослава Боднара ліцензії та дипломи на право працювати з дитячими й аматорськими командами, гравці футбольних клубів «Тернопіль» і «Нива», один із наставників першої з цих команд Анатолій Назаренко, тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ентузіасти аматорського футболу.

Завдяки ректору Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Володимирові Кравцю лекційні, методичні, практичні заняття протягом чотирьох місяців традиційно відбулися в аудиторіях і спортивному комплексі вишу.

На фото:  четвертий випуск дипломованих фахівців; Володимир МАРИНОВСЬКИЙ вручає ліцензію і диплом капітану ФК «Тернопіль» Андрієві КОНДЗЬОЛЦІ.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини