Вільне життя

Брати приклад із молодших

Протягом чотирьох днів на зламі липня і серпня на Кременецькій санній трасі тривали Всеукраїнські змагання на санкороликах серед юнаків і дівчат. За нагороди, як і зазвичай в останнє десятиліття, змагалися спортсмени зі Львова і Кременця.


Ще одна традиція принципової суперечки двох єдиних в Україні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які готують санкарів, тотальна перевага гостей у старшій віковій групі. За підсумками заїздів на одномісних санях серед юнаків і дівчат 1998 року народження і молодших лише кременчанину Владиславові Братусю виявилося під силу піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани. Та ще разом із Михайлом Савицьким, Світланою Гуменюк і Олександрою Ключ він виборов третє місце в командній гонці-естафеті.

Напрошується логічний висновок про те, що у Львівській СДЮСШОР «Беркут» із юною зміною працюють значно кваліфікованіші спеціалісти? Не став би робити таких категоричних висновків. Зате, на мій погляд, мають слушність ті з фахівців, хто стверджує, що регулярні навчально-тренувальні збори і участь у змаганнях на сучасних закордонних трасах не можуть не датися взнаки. В сусідів чомусь стосовно поїздок за кордон завжди більше можливостей.

Сказане, зрештою, підтверджують і підсумки боротьби в двох молодших вікових групах. У середній наставників Кременецької ОДЮСШ перемогою порадував Владислав Щербатко, срібною медаллю — Юліана Туницька. А серед наймолодших 10—11-річних діток перемогла Наталія Хитренко, другі місця завоювали Олександр Твердохліб і Вікторія Коваль. І в командних перегонах до того ж на рівних сперечалися з львівськими ровесниками. У суперечці наймолодших Твердохліб і Коваль перемогли разом із Віталієм Тиньом. А Наталія Хитренко разом із Костянтином Горіним і Назарієм Кравчуком вибороли друге місце в середній віковій групі.

На завершення ж не можна не згадати про те, що оптимізму додають слова директора Кременецької ОДЮСШ із санного спорту «Колос», першого віце-президента Федерації санного спорту України Анатолія Малищика. Починаючи з нового сезону, юні кременецькі санкарі теж матимуть змогу набиратися досвіду на сучасних міжнародних трасах. Залишилося остаточно вирішити лише питання з транспортом. Адже на «Газелі» у тривалі мандрівки не вирушиш.

Та спочатку кременецькі санкарі прийматимуть гостей у себе. З 14 по 16 серпня відбудуться ювілейні, п’ятнадцяті, міжнародні змагання із санного спорту «Кубок Бони». На відміну від минулого року, коли в Україну не побоялися приїхати лише болгари, свою участь у стартах, занесених до офіційного міжнародного календаря, вже підтвердили делегації шести країн.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини