Вільне життя

Ветеранам дошкуляють травми

Хоча надворі літо, провідним вітчизняним біатлоністам не до відпочинку. Про підготовку жіночої збірної до нового сезону моїм колегам нещодавно розповів президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

— Незважаючи на те, що до старту Кубка світу ще більше трьох місяців, — розпочав монолог керівник, — робота в розпалі. Щоправда, в двох олімпійських чемпіонок, які повернулися після річної перерви, знову проблеми. Травмувалася Олена Підгрушна. В неї — надрив зв’язок. Уже два тижні тільки плаває і стріляє. Два місяці готується за індивідуальною програмою Віта Семеренко. Які в неї проблеми зі здоров’ям? Спортсменка не має бажання про це розповідати…

Перед початком нового сезону, загалом же, дебютантів у головній команді немає. За винятком 18-літньої Анни Кривонос. На Кубок світу чемпіонку планети серед дівчат відправляти, зрозуміло, ще рано. А ось на етапах Кубка IBU талановита юнка отримає свій шанс. Згадав пан Володимир і про те, що тернопільська динамівка Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець тренуються окремо під керівництвом наставника останньої Миколи Зоца в резерві.

Головна ж жіноча команда вже відпрацювала на трьох навчально-тренувальних зборах — у Білорусі, Румунії і Німеччині. В п’ятницю, 7 серпня, четвертий завершується в Білорусі. Під час нього стріляючі лижниці готувалися до літнього чемпіонату світу. Цей турнір відбудеться в Румунії з 26 по 30 серпня. Оцінювати роботу нового головного тренера зі Словенії, переконаний президент, ще зарано. Дочекаємося зими. Хоча з Урошем Велепецом дівчатам цікаво тренуватися.

Тим більше, що лідеру національної збірної минулого сезону Валі Семеренко додала мотивації і стимулу новина про те, що наступний сезон пропустить білоруска Дарія Домрачева. Спробує поборотися за Великий глобус із фінкою Кайсою Макаряйнен і чешкою Веронікою Вітковою.

На фото: під час навчально-тренувального збору в білоруських Раубичах. Крайня справа на передньому плані — Олена ПІДГРУШНА.
Фото із сайту Федерації біатлону України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини