Вільне життя

Видобуток нафти та газу може припинитися

Пресс-служба ПАТ “Укрнафти” повідомила про можливість припинення видобутку нафти та газу. Причиною для цього є призупинення ПАТ “Укртранснафта” приймання та транспортування сировини. 

“Сьогодні ПАТ “Укртранснафта” без надання будь-яких пояснень призупинило приймання та транспортування нафти ПАТ “Укрнафта”, незважаючи на попередню оплату послуг, – повідомляє прес-служба компанії. – Це призведе до припинення законтрактованих поставок на нафтопереробні потужності. Незаплановане припинення видобутку також може потягнути непоправні наслідки техногенного характеру”.

Окрім цього виконавчий директор ПАТ “Укрнафта” Володимир Пустоваров зазначив: ” Подібне грубе порушення договірних зобов’язань з боку ПАТ “Укртранснафта” є нічим іншим, як зловживанням своїм монопольним положенням на ринку та антиконкурентними діями. Якщо ПАТ “Укртранснафта” негайно не відновить виконання договірних зобов’язань, ПАТ “Укрнафта” буде змушене звернутися до господарського суду з метою захисту своїх законних прав, внаслідок чого на ПАТ “Укртранснафта” буде покладено обов’язок відшкодування значних реальних збитків ПАТ “Укрнафта” та його контрагентів”.

Зазначимо, що у зв’язку з затоваренням резервуарних парків з 24:00 годин 31 липня 2015 року “Укрнафта” призупинить видобутку нафти та газу.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини