Вільне життя

Внутрішній туризм по-російськи

Був у Криму «шухер» — 17 серпня Путін приїхав говорити про проблеми туризму в Російській Федерації. Адміністрації російського президента напередодні доручили спільно з федеральною службою охорони Росії і владою Криму підготувати проведення засідання.

Як відомо, клопотів із першою особою РФ в охоронців дуже багато. Колись один журналіст писав у своїй книзі, як «сек’юріті» прочісують готелі, унітази, тарілки, баняки і все, куди має ступити нога чи до чого торкнутися рука їхнього шефа. А основне — зменшити кількість людей, які є найбільшою загрозою Путіну.

У Криму все простіше — заграничне їдло туди не доходить, із баняками-мисками теж усе в порядку, а з людьми — тим більше. Навіть сам Путін затурбувався, про що свідчить тема приїзду — проблема туризму. От і вирішили у Росії, що коли гора не йде до Магомета, то гору треба змусити до «ходьби».

Придумали геніальний план і красиво його назвали — внутрішній туризм. Як тільки-но Росія окупувала Крим, місцевим почали видавати паспорти з пропискою десь там у Сибіру. Нині, вочевидь, хочуть зробити це трошки вишуканіше. Бо ж який сенс відправляти, припустимо, кримчан десь у Магадан на постійне місце проживання. Краще постійно ганяти всі народності Російської Федерації по країні. Поїхали в один край — закупилися сірниками. Поїхали в інший — «затарилися» помідорами, у третьому на пляжі повалялися, в четвертому лісорубами відпрацювали.

Ще трошки — і дочекаються до спеціального закону, який буде зобов’язувати подорожувати просторами «неділимої» і залишати в кожному місці мінімум витрат.

Хай докажуть потім у світі, що росіяни не подорожують. Ще й як: від одного кордону РФ до іншого, прив’язані негласною підпискою про невиїзд.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини