Вільне життя

Всюдисуща хуцпа

… у природі

Зграя вовків напала на стадо овець і перегризла більшу частину. Невеличка зграйка потерпілих заледве встигла сховатися в кошарі.

Через півтора року вівці найняли чабана і кількох сторожових собак та подалися на полонину. Там вони знову зіткнулися з вовками. Однак собаки відігнали зловмисників і надерли їм боки. Опісля вовки звернулися до лісового трибуналу з вимогою покарати овець і собак за завдані тілесні ушкодження. В іншому разі вони відмовляться проживати в лісі.

… у політиці

«Опозиційний блок» (колишня Партія регіонів, політика керівництва якої призвела до початкуРеволюції Гідності) погрожує бойкотувати місцеві вибори, якщо його місцеві осередки не зареєструють і не покарають тих, хто напав на офіс політсили в Харкові. Як відомо, кілька днів тому офіс «ОБ» закидали камінням після мітингу його прихильників. Останні вимагали офіційно зареєструвати представництво партії у Харківській області.

Галина КОВАЛЬ

Примітка. Хуцпа (на івриті חוצפּה «хуцпа» — зухвалість‎) — властивість характеру, яка більш-менш точно визначається словами «зухвалість» або «нахабство».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини