Вільне життя

Вірменину заборонили в’їзд в Україну

Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області ухвалило рішення про примусове повернення з України громадянина Республіки Вірменія. Також іноземцеві заборонили в’їзд на територію нашої держави упродовж трьох років.


42-річний вірменин неодноразово порушував міграційне законодавство. Так, вперше рішення про його примусове повернення тернопільські міграційники ухвалили ще торік у жовтні. Законну вимогу чоловік виконав, однак того ж дня повторно в’їхав в Україну, але в міграційну службу для продовження строку перебування не звернувся. Відтак, з того часу іноземець порушував міграційне законодавство України.

Укотре нелегального мігранта міграційники спільно зі співробітниками відділу контррозвідки Управління СБУ України області виявили цьогоріч під час відпрацювань на автовокзалі Тернополя. З’ясувалося, що іноземець не лише перебуває в Україні нелегально, а й робив це свідомо і досить тривалий термін.

Зваживши всі обставини, Управління міграційної служби в області вирішило примусово повернути громадянина з України та, відповідно до п. 2 ст. 26 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», заборонило в’їзд на територію України строком на 3 роки. Вірменин із таким рішенням не погодився й, скориставшись своїм законним правом, звернувся до суду.

Розглянувши справу за позовом іноземця до обласного Управління міграційної служби, Тернопільський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, що позов не підлягає задоволенню. Відтак, порушникові найближчі три роки до України зась, повідомляють в УДМС України в області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини