Вільне життя

В держархіві відкрили виставку до Дня Незалежності

21 серпня 2015 року в державному архіві Тернопільської області відкрилася виставка «Живи у віках, Україно!» Вона присвячена Дню Незалежності України.

В експозиції представлені документи і матеріали про періоди становлення державності. Це документи 1989 – 1991 років, які відображають процес, що передував проголошенню незалежності. Також в один із розділів експозиції увійшли документи, які висвітлюють події після 24 серпня 1991 року.

Є матеріали, присвячені перебігу Революції Гідності і подіям у зоні АТО. До виставки залучили матеріали Тернопільського євромайдану, які зберігаються в недавно сформованому архівному фонді «Колекція документів про Героїв Небесної Сотні Революції Гідності та бійців з Тернопільщини, які загинули в зоні антитерористичної операції». Це листівки, малюнки, вірші.

Також експонуються світлини, газетні публікації про загиблих уродженців Тернопільщини. Є карта області, що інформує про кількість загиблих уродженців краю під час війни за станом на 26 червня 2015 року по кожному району.

Марія ДАЦКІВ

головний спеціаліст держархіву в Тернопільській області

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини