Вільне життя

Геращенко: “Купівля водійських прав буде неможливою”

Вже зовсім скоро “купити” права буде неможливо. Як повідомляє Геращенко, все докорінно зміниться з моменту прийняття закону про сервісні центри та сервісних послугах МВС.  
Уже наступного місяця Верховна Рада України розгляне та прийме Закон “Про сервісні послуги та сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України”. У зв’язку із цим народний депутат Антон Геращенко опублікував на своїй сторінці в Facebook наступне повідомлення: “У вересні Верховна Рада за планом повинна розглянути і прийняти закон про сервісні центри та сервісних послугах МВС, у відповідності з яким вся система контролю якості підготовки водіїв та іспитів на отримання водійських прав, буде перебудована докорінно, щоб більше ніколи не допустити продажу водійських прав, що тягне потім загибель і травмування наших співгромадян”.
Нагадаємо, що керманич держави Петро Порошенко 6 серпня підписав закон щодо безпеки дорожнього руху, згідно з яким буде внесено ряд змін для повноважень та обов’язків патрульної поліції.
Варто зазначити, попереднє опитування показало, що понад 82% киян позитивно зреагували на створення нової патрульної поліції у столиці.

Фото з вільних джерел

Джерело: УкрМедіа

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини