Вільне життя

Дармові гроші обернулися строком до шести років

Житель одного з сіл Збаразького району, аби вберегти свої заощадження від злодіїв, замурував їх у фундамент будинку. Але навіть це не вберегло його фінансів. «Скарб» під час виконання будівельних робіт присвоїв найманий працівник.

Про крадіжку 20 тисяч доларів збаразьких міліціонерів повідомив 55-річний житель району. Під час слідства міліціонери встановили, що до крадіжки причетний односельчанин потерпілого, який допомагав йому із будівництвом. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, але встояти перед спокусою швидко розжитися дармовими гроша не зміг.
За словами крадія, гроші він знайшов випадково. Від фундаменту господарського будинку відвалився шматок, у ніші, яка утворилася, він і знайшов кругленьку суму. З чужих коштів крадій встиг витратити лише півтори тисячі доларів, решту — повернув власнику.
Таке везіння обернулося для найманого працівника кримінальною відповідальністю. Міліціонери інкримінують йому частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини