Вільне життя

Даївці шукатимуть небезпечні вантажі

З метою запобігання надзвичайним подіям та посилення контролю за дорожнім перевезенням небезпечних вантажів з 5 по 30 серпня Державтоінспекція проводитиме комплекс цільових заходів під назвою «Небезпечний вантаж».

У цей період інспектори ДПС посилять контроль за транспортними засобами, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів. Зокрема, співробітники ДАІ перевірятимуть наявність у водіїв усіх необхідних і супровідних документів.

За всіма фактами порушення Правил перевізниками, будуть вжиті заходи адміністративного впливу до відповідальних посадових осіб відправників вантажу.

У разі виявлення порушень законодавства з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів, які можуть призвести до руйнування або пошкодження доріг, вулиць, споруд на них, створити небезпеку для життя і здоров’я людей чи настання інших тяжких наслідків, та повторних порушень, що були допущені суб’єктом перевезення небезпечних вантажів, від уповноваженого, призначеного цим суб’єктом, будуть вимагати повторного складання іспиту, повідомляють в УДАІ УМВС України в області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини