Вільне життя

Два мільйони на реабілітацію учасників АТО

За медичною допомогою до закладів охорони здоров’я Тернопільської області звернулося 623 учасників АТО. Для проведення їхніх лікування та реабілітації із бюджету закладам охорони здоров’я виділили два мільйони гривень.

За інформацією прес-служби Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, з цих коштів мільйон виділили університетській лікарні, де здійснюють забезпечення медикаментами та розхідними матеріалами учасників АТО.

Для бійців розробили комплекс реабілітаційних заходів, які здійснюють на базі п’яти медичних закладів в області.

Амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу демобілізовані та учасники антитерористичної операції можуть отримати в обласних, міських лікувально-профілактичних закладах і в 16 центральних районних лікарнях. Також цим займаються спеціалісти первинної ланки – сімейної медицини.

З метою координації роботи щодо надання медичної та медико-психологічної консультативної допомоги учасникам АТО та членам їх родин у департаменті охорони здоров’я працює телефонна «гаряча лінія» – (0352)25-48-76, 063 929 37 24.

Довідкова інформація щодо проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих розміщена на web-сайті департаменту в рубриці «Медична реабілітація осіб, що брали участь у антитерористичній операції».

Там же є Дорожня карта і Пам’ятка для учасників АТО.

Олена КИРКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини