Вільне життя

День міста під символом п’яти кілець

Своєрідною родзинкою Дня міста в Ланівцях стало проведення під час свята й Олімпійського дня. Традиційні масові старти прихильники сучасного олімпійського руху щороку організовують в усіх куточках планети.

Свідками баталій любителів вуличного баскетболу і дворового футболу на центральному майдані районного центру стали сотні мешканців і гостей міста. Причому, взяти участь у турнірі з футболу на майданчику юка виявили бажання не лише хлопчаки, але й дівчата. Хоча для них і було спочатку доволі складно поцілити в розташовану в центрі майданчика оту юку. Свою майстерність присутнім продемонстрували також місцеві велосипедисти.

P7283585

Майже тригодинні баталії в турнірі з баскетболу засвідчили перевагу команд «Стандарт», «Фанати» і «Торнадо». А суперечка дев’яти дворових футбольних колективів принесла чемпіонський титул команді на ймення «Тітка Люда». Не менше оплесків глядачів дісталося також призерам із «Трійки» і «Карамби».

P7283589

Дієву допомогу в проведенні Олімпійського дня обласному відділенню НОКу України надав Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Медалями і різноманітними призами лауреатів нагородили перший заступник голови обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко, уславлена біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу Світлана Крикончук і директор «Спорту для всіх» Володимир Ванджура.

На фото: під час Олімпійського дня в Ланівцях.
Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини