Вільне життя

Для тих, хто пишете вірші

Поетів запрошують взяти участь у Третьому конкурсі Dictum. Змаг проходитиме в два етапи. Під час першого оберуть найкращі твори з тих, що надійшли на конкурс. Прийом заявок для участі в Dictum ─ із 15 липня по 15 серпня. 


Другий етап — гала-концерт, який відбудеться в рамках Літературного фестивалю та Форуму видавців у Львові. Тоді 10 найкращих поетів, яких визначить журі, представлять свою творчість. Наприкінці гала-концерту оголосять переможця, а також тих, хто займе друге й третє місця.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати тексти одним документом обсягом не більше 120 рядків (від 1 до 5 віршів), фото і коротку біографію на адресу krokbooks@ukr.net. Мова текстів українська. Тема, стиль, форма текстів — вільні. Запитання щодо конкурсу та подання творів надсилайте на ту ж електронну адресу.

Книжку переможця конкурсу Dictum видрукують у «Кроці». Учасників, які візьмуть участь у гала-концерті, нагородять книжками видавництва.

Цьогоріч у журі серед інших будуть письменники Василь Махно, Дмитро Лазуткін, Юлія Мусаковська, Томаш Деяк, поет і видавець Юрій Завадський.

Нагадаємо, що переможцями попередніх років стали львівська поетка Юлія Мусаковська і Томаш Деяк з Ужгорода.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини