Вільне життя

Змагалися на честь свята

У Козовій відбувся традиційний міжрайонний турнір з шахів, присвячений Дню Незалежності України.

У ньому взяли участь команди з Бережанського, Борщівського, Бучацького, Зборівського, Козівського районів, Козлова з Тернопільщини та Рогатинського району з Івано-Франківщини. Учасники змагалися в особистому заліку в сім турів за швейцарською системою.

Переможцем турніру став першорозрядник Ігор Юган із Рогатина, який набрав шість очок і за додатковими показниками випередив срібного призера Степана Овчинникова з Борщева. На третьому місці з п’ятьма очками — Михайло Липний з Бережан. У командному заліку переможцями стали шахісти з Борщева, які набрали 23 очки, на другому місці — бучачани (21,5 очки), а на третьому — рогатинці (20 очок). Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, грамотами та медалями, команди-призери — грамотами й медалями відділу в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. В особистому заліку переможці та учасники за четверте-п’яте місця відзначені грошовими винагородами.

Учасники змагань завдячують Петру Репелі, голові районної ради, Мирону Вацлавському, координатору турніру, Мирону Бакальцю, спеціалісту відділу в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, та підприємцям Козової за допомогу в проведенні турніру.

Ігор КОЛОС,

головний суддя змагань.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини