Вільне життя

Кабінет Міністрів оприлюднив розпорядження щодо антиросійських санкцій

Вчора Арсеній Яценюк підписав розпорядження №808-р від 12 серпня 2015 року “Про розширення пропозицій про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”. Розпорядження набере чинності з дня його опублікування.


До переліку потрапили 156 юридичних та 1124 фізичних осіб. Проте список створено лише для службового використання, а це означає, що він не буде оприлюдненим.

Як зазначається в розпорядженні: “Органам державної влади, на яких буде покладено виконання рішення РНБО про застосування санкцій, протягом терміну дії санкцій у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як санкція, чи у разі волевиявлення особи вчинити правову угоду, вчинення якої заборонене як санкція, проводити перевірку приналежності такої особи до числа осіб, на котрих поширюються санкції”.

Після того, як рішення РНБО вступить в силу, МЗС подасть відповідну інформацію компетентним органам ЄС, Сполучених Штатів та інших держав для розгляду питання про введення ними аналогічних санкцій.

Зазначимо, що посол України в США Валерій Чалий уже повідомив про набуття чинності розширених санкцій Сполучених Штатів проти Росії.

Фото з вільних джерел

Джерело: Урядовий портал

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини