Вільне життя

Кого оминуть санкції

Декілька категорій суб’єктів господарювання тимчасово звільнять від санкцій за порушення вимог закону № 265. Це передбачено у п. 9 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

До них належать:

  • суб’єкти господарювання при наданні послуг при проведенні розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції) — до 1 липня 2015 р.

При цьому санкції за порушення вимог Закону № 265 у період з 1 липня 2015 р. по 1 січня 2016 р. не застосовуються до суб’єктів господарювання, які до 1 серпня 2015 р. уклали договори на постачання реєстраторів розрахункових операцій, включених до державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, і ввели в експлуатацію такі реєстратори в порядку, встановленому законом № 265, до 1 січня 2016 р.;

  • суб’єкти господарювання при виконанні операцій з купівлі—продажу іноземної валюти, якщо ці операції виконуються не в касах уповноважених банків, операцій комерційних агентів банків та небанківських фінансових установ з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування — до 1 січня 2016 р.

Валентина ДЕВЛИШ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини