Вільне життя

Коли не штрафуватимуть за реєстратори

Законом України від 1 липня 2015 р. №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» передбачено звільнення від санкцій згідно із вимогами Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

А саме:

1) до першого липня 2015 року – суб’єктів господарювання: при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку; при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції).

При цьому санкції у період із першого липня 2015 р. по перше січня 2016 р. не застосовуються до суб’єктів господарювання, які до першого серпня 2015 р. уклали договори на постачання реєстраторів розрахункових операцій, включених до Держреєстру РРО, і ввели в експлуатацію такі реєстратори до першого січня 2016 р.;

2) до першого січня 2016 р. — суб’єктів господарювання при виконанні операцій: купівлі-продажу іноземної валюти, якщо ці операції виконуються не в касах уповноважених банків; комерційних агентів банків та небанківських фінансових установ з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування.

Катерина ПЕКАР

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини