Вільне життя

Комуністи змінять назву і символіку

Під час інтерв’ю для “5 каналу” перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова повідомила про деякі зміни для комуністів. Відтепер для того, аби взяти участь у виборах, їм доведеться дещо змінити. 


“Є три умови – ви міняєте символіку, у вас немає тих символів, які є пропагандою, передбаченої законом, серп, молот, червоні зірки і так далі – міняєте назву і безпосередньо в статутній діяльності не повинно бути пропаганди, – пояснила заступник міністра. – Ніхто не переслідує ніякі політичні партії, є чіткі вимоги закону”.

Нагадаємо, що комісія з питань дотримання закону про декомунізацію уже підготувала правові висновки, згідно з якими партійна ідеологія комуністів, їх символіка та гасла не відповідають дійсності.

Що стосується представників КПУ, вони заявили про свою готовність взяти участь у цьогорічних місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня.

Варто зазначити, що Верховна Рада 9 квітня підтримала пакет законів про декомунізацію. Зокрема “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки”.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини