Вільне життя

Молодь відпочиватиме з користю для здоров’я

Тернопіль стає більш комфортним для занять спортом. Про це заявив начальник управління сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради Микола Круть. Серед останніх позитивних змін — облаштування ігрових майданчиків, екстрим-парку та картингової траси.


— Нещодавно у Тернополі відбулися відкриті тренування на оновленій картинговій трасі, — зазначив Микола Миколайович. — Вони допомогли випробувати її, визначити проблемні місця та підмітити що ще варто зробити щодо техніки безпеки. Після всіх доопрацювань на сертифікацію даної траси подаватимуться документи, щоби там можна було проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівня.

Найближчим часом, за словами чиновника, заплановане і відкриття двох універсальних спортивних ігрових майданчиків — на вулиці Пилипа Орлика й на перехресті бульвару Данила Галицького та вулиці Лесі Українки. Останній є унікальним для Тернополя: окрім забав у баскетбол та футбол, діти зможуть організовувати хокейні матчі.

— Майданчик облаштований хокейними бортами, тобто взимку там можна заливати каток, робити льодове покриття, — пояснює пан Круть.

Не менше цікавості у юних тернополян має викликати і екстрим-парк. Його до Дня міста відкриють у парку «Топільче» неподалік від картингової траси.

— Хочу зазначити, що майданчик буде великим, включатиме багато конструкцій. І скейтери, і ролери, і бейміксери знайдуть своє місце, — каже начальник управління сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради Микола Круть.

До екстремального відпочинку запрошують усіх охочих тернополян. Для цього лише просять запастися відповідним спорядженням — захисними наколінниками, шоломами і нарукавниками.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини