Вільне життя

Міліціонери нагадують про порядок і правила полювання на дичину

У суботу, 8 серпня, розпочався сезон полювання на пернату дичину. Тому не зайвим буде нагадати про правила мисливства, а також вимоги щодо перевезення та використання вогнепальної зброї.


Аби здійснювати контроль за безпечним використанням мисливської вогнепальної зброї під час полювання, не допустити надзвичайних подій, правоохоронці спільно із представниками зацікавлених служб і громадськості створили робочі рейдові групи. Під час перевірки також контролюють наявність усіх документів, які дають право на полювання.

Як показує досвід, серед найпоширеніших порушень правил мисливства — здійснення полювання у нетверезому стані, носіння та зберігання зброї з дозволом, термін дії якого закінчився, передача мисливської зброї іншій особі, полювання в заборонених місцях та з використанням недозволених знарядь, а також транспортування «трофеїв» без відмітки цього факту у спеціальному дозволі.

Під час полювання мисливець повинен мати з собою посвідчення, щорічну контрольну картку добутої дичини, дозвіл на добування мисливських тварин і відповідний дозвіл на право користування вогнепальною зброєю.

За порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання передбачено адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність, зауважують у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини