Вільне життя

Міліціонери не повинні проводити оповіщення під час мобілізації

Міліція Тернопілля не здійснює оповіщення осіб, що підлягають мобілізації. Про це повідомив начальник УМВСУ в області Олександр Богомол.

“Згідно із законодавством України та Указом Президента України, працівники міліції виконують покладені на них функції з охорони громадського порядку, в тому числі у громадських місцях під час проведення мобілізаційних заходів, – зазначив Олександр Богомол. – Під час роботи працівників військових комісаріатів досить часто відбуваються конфлікти з родичами чоловіків, які підлягають мобілізації. У таких випадках залучають міліціонерів для забезпечення громадського порядку та безпеки громадян. Також працівники ОВС фіксують можливі незаконні дії з оку учасників конфлікту”.

Також міліціонери можуть здійснювати розшук осіб, що переховуються від мобілізації. Списки та постанови на привід надають військові комісари. Постанови про привід санкціонують прокурори на місцях.

Начальник обласного УМВСУ повідомив, що він попередив особовий склад міліції про недопущення порушень законодавства, що стосується мобілізаційної роботи, а також недопущення можливих проявів насильства з боку правоохоронців. Якщо мешканці області стануть свідками порушення, Олександр Богомол рекомендував телефонувати на лінію “102”.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини