Вільне життя

Міносвіти скасувало звіти з навчально-виховної роботи

У Міністерстві освіти повідомили про зняття з контролю звітності з питань навчально-виховної роботи у галузях дошкільної, загальноосвітньої, професійно-технічної та позашкільної освіти. Раніше їх подавали обласні органи управління освітою.

Як відомо, тривалий час Міністерство освіти і науки неодноразово зверталося до департаментів, відділів освіти, а також керівників інститутів післядипломної педагогічної освіти та керівників методичних кабінетів, щоби ті дотримувалися принципів педагогічної свободи вчителів. Чиновники в регіонах ігнорували звернення міністерства.

Відтак Міносвіти пішло іншим шляхом – направило відповідний лист органам управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій на підставі наказу МОН. Тепер у звітах мають інформувати про охоплення дітей дошкільною, загальною середньою освітами, розширення мережі дошкільних навчальних закладів, своєчасну виплату зарплати педагогічним працівникам. Серед іншиз обов’язкових пунктів у таких звітах – питання розшуку вихованців, які самовільно залишили інтернатні навчальні заклади, захист житлових, майнових та інших прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю і реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини