Вільне життя

На призи від президента

На навчально-спортивній базі Тернопільського обласного ФСТ «Колос» у Підгородньому поблизу Тернополя відбулися традиційні Всеукраїнські змагання з літнього біатлону на призи президента Федерації біатлону України. За нагороди сперечалися юнаки і дівчата трьох вікових груп із Тернопільської, Івано-Фрнаківської, Вінницької і Львівської областей.


Подвійні перемогу в спринт-кросі зі стрільбою і в спринтерській гонці на лижеролерах у старшій із них здобули уродженець Великих Куськівців на Лановеччині Роман Бригадир і Мар’яна Брикайло з Мишковичів Тернопільського району. Під опіку тренера Тернопільської ОДЮСШ із біатлону Назара Бурика кандидата до збірної України і резервістку головної команди свого часу передали досвідчені спеціалісти Іван Стецюк та Ігор Сцібайло.

А ось у середній віковій групі подібне вдалося лише підопічній Ігоря Починка і Світлани Крикончук Наталі Дячук. Суперечка ж юнаків у перший змагальний день завершилася перемогою Володимира Фірцовича з Львівщини. А в перегонах на лижеролерах не було рівних Миколі Марфуту, з яким займаються Назар Бурик і Микола Опанасюк. Не спасували кращі з гостей і в змаганнях наймолодших. Серед хлопчаків двічі першим добирався до фінішу Іван Рогацький із Івано-Франківщини. А Юлія Городна з Львівщини стала кращою в спринті на лижеролерах. За реноме ж господарів постояла Ольга Славська, яка перемогла в крос-спринті. Дівчина тренується під керівництвом Ігоря Сцібайла і Олега Бунта.

Медалями і цінними подарунками від президента Федерації біатлону України нагородили наставники олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної Ігор Починок і Олег Бунт, представник федерації Микола Ястребов, майстер спорту міжнародного класу Світлана Крикончук і директор Тернопільської ОДЮСШ із біатлону Анатолій Яцина.

На фото: під час змагань.
Фото Анатолія ЯЦИНИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини