Вільне життя

Обережно: мільйони тануть!

За часів режиму Януковича столичні опозиційні ЗМІ писали про десятки і сотні вкрадених, виведених в офшори чи іншим чином розподілені державних мільйонів. Здавалося, що з приходом нової влади цифри виростуть, бо ж усі таємні документи стануть явними.

Та українці помилялися. Після шокуючих сюжетів із Межигір’я та володінь Пшонки озвучені суми вкрадених грошей здивували. Наприклад, за даними з ухвали Печерського районного суду, родина екс-міністра МВС Віталія Захарченка у 2010-2011роках отримала більше 80 мільйонів гривень доходу від підприємств, які вже через рік припинили діяльність. Феміда мала претензії, але з них каші не зварили.

А всього за півмісяця після цієї інформації Генпрокуратура склала повідомлення про підозру Захарченку в отриманні хабара у розмірі 1,2 мільйона гривень. А де про ухвалу Печерського суду і ті 80 із хвостиком «лимонів»? Невже забули? Мине іще півмісяця, і на того ж таки Захарченка, певно, знайдуть «компромат» хіба що на кілька тисяч гривень. А потім і взагалі нічого не виявлять. Що казати про інших високопосадовців…

Отак потрошку, і час змиватиме зі слуг режиму усі грішки та суми. Нулі щезатимуть за нулями, як в одній телевізійній рекламі. Врешті може залишитися тризначне число, за яке нашими законами не посадиш.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини