Вільне життя

Осідлають повітряні кулі та аквабайки

До Дня міста в Тернополі традиційно відбудуться міжнародні змагання з водних видів спору. У цьому році учасники конкуруватимуть за Східноєвропейський кубок з аквабайку та відкритий кубок міського голови.


— Поки що триває прийом заявок від охочих. Свою участь уже підтвердили тридцять спортсменів. Очікуємо також на зарубіжних гостей, зокрема, із Литви та Польщі, — заявив начальник управління сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради Микола Круть.

Наприкінці серпня боротьба відбуватиметься і за кубок міського голови з повітроплавання. За словами пана Крутя, про свою участь у цих змаганнях заявили вже чотири екіпажі. Їхні польоти тернополяни зможуть спостерігати до 9.00 та з 17.00 до 20.00.

Цілком ймовірно, що побачити місто звисока зможуть і самі жителі обласного центру. Адже попри те, що спортсмени муситимуть виконати програму, передбачену змаганнями, відбуватиметься і довільне повітроплавання, зокрема, польоти на прив’язі (канаті). Тобто аеростат підніматиметься на певну висоту, зависатиме на п’ять-сім хвилин, а потім опускатиметься вниз. Організатори вважають, що така розвага буде доступна для деяких охочих відчути себе повітроплавальником. Найвищі шанси матимуть діти, бо корзина аеростата вміщує небагато людей — крім пілота там можуть розміститися лише два-три пасажири.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини